fbpx

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA 25% TANIEJ !

Inwestycja w fotowoltaikę jest dla rolnika opłacalna z kilku powodów. Nie tylko obniży on wydatki na energię (o kilkadziesiąt procent lub prawie do zera), zadba o środowisko naturalne, ale też będzie mógł skorzystać z ulgi podatkowej.

Gospodarz może odliczyć od podatku rolnego aż 25% wydatków na fotowoltaikę. Dlaczego? Ponieważ zgodnie z przepisami zainwestował on w ekologię.

Ulga nie jest jednorazowa. Rolnik może odliczać od podatku koszty inwestycji w fotowoltaikę nawet przez 15 lat. To oznacza, że aby odzyskać 25% kwoty wydanej na panele, gospodarz przez rok, kilka lub nawet kilkanaście lat nie będzie płacić podatku rolnego.

.

Niezawodność
Bezawaryjna i niewymagająca serwisu instalacja, która będzie działać przez przynajmniej 30 lat.
Udana inwestycja
Pieniądze zainwestowane w instalację fotowoltaiczną zwracają się w ciągu maksymalnie 7 lat.

 

 

 

Panele PV produkują darmową energię słoneczną z odnawialnego źródła energii, jakim są promienie słoneczne.

Działają wiosną, latem, jesienią i zimą, w dni upalne i pochmurne, od świtu do zmierzchu.

Nowoczesne gospodarstwo rolne pochłania ogromne ilości prądu, koniecznego do zasilania budynków gospodarczych, obsługi zautomatyzowanych urządzeń oraz maszyn. A rachunki za energię rosną, niezależnie od urodzaju.

Już po pierwszym roku, zauważysz zyski z inwestycji !

 

 

 

 

ZADZWON NA  778 890 0811 !

[/vc_row]

Hey! I am first heading line feel free to change me

I am promo text. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.